______________________________________________

Česká televize obnovila vysílání Sokolského zpravodaje. První číslo ke shlédnutí zde:

Další díly každou sobotu dopoledne na ČT sport.

________________________________________

Náčelník se zúčastnil výcviku u Hradní stráže. Záznam České televize můžete zhlédnout zde:

________________________________________________

Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Kolik stojí cvičení?

Veškeré informace o tom, kolik stojí cvičení pro jednotlivé věkové kategorie, včetně toho, kdy,  kde a komu je možné zaplatit, najdete ZDE.

Pro jak staré dítě je cvičení vhodné?

Pokud si v levé boční liště kliknete na kategorii CVIČENÍ, rozbalí se vám nabídka všech cvičení, která probíhají v naší jednotě. Po kliknutí na jednotlivé cvičení se dostanete přímo na stránku s bližšími informacemi, včetně uvedení věkového rozmezí, pro které je určeno.

Je ve cvičení ještě volné místo?

Pokud není ZDE u vámi požadovaného cvičení uvedena poznámka OBSAZENO, pak je ještě volno.

____________________________________________

MISTŘI SVĚTA

Český interkros má zlato z mistrovství světa v Kanadě

Na vítězství českého interkrosového týmu se podíleli i členové naší spořilovské jednoty.

Více ZDE

Reportáž v ČT ZDE

Pokud darujete krev a jste členem naší jednoty, velmi prosíme, abyste to nahlásili na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste zatím nedarovali a rádi byste se do naší sokolské soutěže zapojili, stačí, když se přihlásíte na kterémkoli transfúzním oddělení, které provádí odběry, darovali krev a následně své dárcovství nahlásili na výše uvedený mail. Děkujeme :-)

_______________________________________________

Nikola Sedláčková z naší jednoty vyhrála ve své kategorii fotografickou soutěž pro mládež "Sokolské okamžiky", kterou vyhlásila Komise pro práci s mládeží a seniory ČOS. Moc gratulujeme!

Foto z předání ceny ZDE.

_____________________________________

Naše sokolovna se konečně dočkala krásné sochy sokola

______________________________________